PureContact

Android için Kişi Yönetim ve Rehber Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 985 KB
  • Version 1.2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Daniele Orlando
PureContact; Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda yer alan kişi listenizi daha etkin bir şekilde yönetmenize ve mail atma, mesaj gönderme ve arama yapma gibi bir çok işleminizi parmak hareketleri ile yapmanıza olanak sağlayan kolay kull

PureContact; Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda yer alan kişi listenizi daha etkin bir şekilde yönetmenize ve mail atma, mesaj gönderme ve arama yapma gibi bir çok işleminizi parmak hareketleri ile yapmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir kişi listesi yönetim ve rehber uygulamasıdır.

Mevcut rehber uygulamalarından sıkıldıysanız ve daha fonksiyonel bir rehber uygulaması arıyorsanız PureContact uygulamasını denemenizi öneririm. Uygulama mesaj atma, arama yapma ve mail atma gibi uğraştırıcı işlemlerinizi sadece parmak hareketleriniz ile yapmanızı sağlıyor.

PureContact uygulaması içerisinde; parmağınızı sola kaydırarak mesaj atma, yukarıya kaydırarak e-mail atma, aşağıya kaydırarak WhatsApp'tan mesaj atma, çift tıklayarak arama yapabilme, basılı tutarak kişi özelliklerini ayarlama, tekrar düzenlenebilir kısayollar gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
PureContact indir
DİĞER SÜRÜMLER